Вебінар для користувачів Zoom

Викладачі кафедри перекладу  взяли участь у вебінарі «Zoom for Education: 
використання цифрових інструментів для викладачів». Захід відбувся
25 жовтня 2022 року о 16:00 на комунікаційній платформі Zoom за посиланням
Вебінар проводився з метою інформування про можливості інструменту
Zoom для ефективної організації освітнього процесу. До участі були запрошені
педагогічні та науково-педагогічні працівники.
Undefined

Участь стипендіатів ККФ у міжнародному вебінарі про майбутнє України

8 липня студент кафедри Микита Федоров (Філ-18-1 (2)) виступив із доповіддю на міжнародному вебінарі «Молодь про майбутнє України», організованому міжнародною громадською організацією WIT (США). Студенти спілкувалися з Президентом ККФ Христиною Дурбак про майбутнє молодого покоління України. Виступ Микити Федорова був змістовним, чітким і актуальним. Він торкнувся таких важливих для українців тем, як наша боротьба за свободу і незалежність, вісім років російського вторгнення та Україна – щит Європи.На жаль, досі від рук загарбників гинуть невинні люди.

Undefined

Викладачі кафедри працюють перекладачами

Викладачі кафедри перекладу: старш. викл. кафедри Шульженко Юлія Миколаївна та к. філол. наук, старш. викл. кафедри Пономаренко Олена Олександрівна  6 та 7 червня 2022 року працювали перекладачами на дводенному психологічному семінарі, організованому американською організацією Center for Mind-Body Medicine для українських громадян в рамках надання психологічної допомоги та опанування методик роботи з психологічною травмою.

Undefined
Теги: 

Студенти кафедри перекладу працювали перекладачами під час проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

 Як уже повідомлялося раніше, студент 2 курсу Давид Потапчик (Філ-20-1) забезпечував перекладацький супровід пленарного засідання конкурсу. А 3-го червня 2022 року студентка групи ФІЛ-20-1 Марія Кардаш працювала перекладачем на Підсумковому засіданні галузевої конкурсної комісії ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент», що проходило на платформі Zoom.

Undefined

Пленарне засідання Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

2-го червня у DC-офісі університету відбулося пленарне засідання Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, у якому взяли участь і представники кафедри перекладу: Т.В. Чрділелі, канд. філол. наук, доцент, студентки Марія Кардаш (Філ-20-1) та Маргарита Кубитович (Філ-18-1). А студент Давид Потапчик (Філ-20-1) забезпечував перекладацький супровід пленарного засідання.

Undefined
Теги: 

Співпраця з Британською медичною волонтерською організацією UK-MED

Студенти 4 курсу Дмитро Бодня (Філ-18-1 (1)) та Микита Федоров (Філ-18-1(2)) працюють перекладачами для представників Британської медичної волонтерської організації UK-MED, що приїхали до Кременчука на запрошення директора Кременчуцького обласного клінічного шпиталю для ветеранів війни Миколи Литвиненка. Протягом 3-х тижнів британці проводитимуть заняття для персоналу медзакладу та ділитимуться своїм багатим досвідом у лікуванні поранених, отриманим у багатьох гарячих точках.

Undefined
Теги: 

"Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства" науково-практична конференція

28 квітня 2022 р. після урочистого відкриття на пленарному засіданні науково-практичної конференції «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства», студенти-філологи виступили на секції «Проблеми мовознавства та викладання іноземних мов» з презентаціями своїх наукових досліджень в режимі онлайн на платформі GoogleMeet.

         Найкращою доповіддю визнали роботу студентки 2 курсу групи ФІЛ-20-1(2) Кардаш Марії на тему: «Еволюція неоготичного роману в 21 столітті: образ позитивного героя».

Вітаємо з науковими здобутками!

Undefined

Захист магістерських робіт

На кафедрі перекладу КрНУ відбувся захист магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності – 035 Філологія групи ФІЛ-20-1(1)м.

Вітаємо здобувачів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів і перемог, здійснення найзаповітніших мрій та постійного професійного зростання!

 

Undefined
Теги: 

Результати першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Результати першого туру 

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Undefined

Спільне практичне заняття з асистентом від Гете Інституту з Німеччини

Спільне практичне заняття з асистентом від Гете Інституту з Німеччини

Undefined

Pages