Впровадження дисертаційного дослідження

Невизначено

Впровадження дисертаційного дослідження на тему "Формування комунікативної культури майбутніх перекладачів у процесі їх фахової підгготовки"

Матеріали для впровадження

Вітаємо!

Вітаємо студентку IV курсу кафедри перекладу Юрчак Кароліну з отриманням диплому ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із германських мов (англійська, німецька) (2019/2020 р.), що проводився в Київському національному лінгвістичному університеті. Бажаємо подальших успіхів в науковій діяльності та навчанні!

Невизначено

Організація навчальної роботи на кафедрі перекладу під час карантину

Карантин

Українська

До уваги студентів!

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського запроваджується карантин. На період з 12 березня по 24 квітня 2020 року освітній процесс переводиться на дистанційну форму навчання. За додатковою інформацією звертатись до деканатів.

Постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211

http://www.kdu.edu.ua/new/ird/karantin_2020_1.png

Рекомендації Міністерства освіти і науки України

Теги: 

Кращий переклад сонету

Невизначено

Оголошуємо конкурс на кращий переклад сонету. Переклад можна відправляти на почту pereklad.krnu@gmail.com до 31 березня 2020 року

Завдання за посиланням:

Теги: 

Вручення дипломів випускникам магістратури

4 лютого на кафедрі перекладу пройшло святкове вручення дипломів випускникам магістратури, які успішно завершили навчання за спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська.

Українська

Сторінки