Вебінар для користувачів Zoom

Викладачі кафедри перекладу  взяли участь у вебінарі «Zoom for Education: 
використання цифрових інструментів для викладачів». Захід відбувся
25 жовтня 2022 року о 16:00 на комунікаційній платформі Zoom за посиланням
Вебінар проводився з метою інформування про можливості інструменту
Zoom для ефективної організації освітнього процесу. До участі були запрошені
педагогічні та науково-педагогічні працівники.
Невизначено

Вебінар з питань академічної доброчесності

Cьогодні 20 жовтня 2022 року у плідній співпраці навчально-методичного відділу та Unicheck Україна (ТОВ «Атиплагіат Україна») було проведено вебінар для здобувачів освіти нашого університету. Такий захід проводився вперше для нашого ЗВО.
 
Головною темою зустрічі стала проблема академічної доброчесності у вищій освіті та як саме підготуватися студенту до написання своєї роботи з дотриманням норм академічної доброчесності.
 
Українська

Посвята в студенти

19 вересня в актовій залі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Тож вітаємо першокурсників (група Філ-22-1) із початком навчання!

Українська

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри

14.02–16.09.2022 викладачі кафедри перекладу взяли участь у тематичних авторських курсах підвищення кваліфікації за темою: «Розвиток психолого-педагогічної компетентності науково-педагогічних працівників ЗВО» (на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського), що проводив Університет менеджменту освіти НАПН України.
Навчання на курсах проходило у три етапи і завершилося написанням та захистом випускних робіт. Викладачі кафедри виконали наукові дослідження на наступні теми:
Українська

Міжнародне стажування

Старший викладач кафедри перекладу КрНУ Олена Олександрівна Пономаренко пройшла стажування в Міжнародній школі Да Вінчі (Da Vinci’s International school, Краків, Польща).
http://www.kdu.edu.ua/new/detail.php?id=2568

Українська

Співпраця з британською організацією UK-MED продовжується

Дмитро Бодня, випускник-бакалавр кафедри перекладу, став одним із героїв сюжету, що показало британське телебачення, розповідаючи про роботу парамедиків організації UK-MED в Україні (дивитися з 3-ї хвилини). Дмитро Бодня супроводжує британців як перекладач. Переглянути сюжет можна на сторінці кафедри у фейсбук
https://fb.watch/eqq1WoFNcR/

Українська

Участь стипендіатів ККФ у міжнародному вебінарі про майбутнє України

8 липня студент кафедри Микита Федоров (Філ-18-1 (2)) виступив із доповіддю на міжнародному вебінарі «Молодь про майбутнє України», організованому міжнародною громадською організацією WIT (США). Студенти спілкувалися з Президентом ККФ Христиною Дурбак про майбутнє молодого покоління України. Виступ Микити Федорова був змістовним, чітким і актуальним. Він торкнувся таких важливих для українців тем, як наша боротьба за свободу і незалежність, вісім років російського вторгнення та Україна – щит Європи.На жаль, досі від рук загарбників гинуть невинні люди.

Невизначено

Викладачі кафедри працюють перекладачами

Викладачі кафедри перекладу: старш. викл. кафедри Шульженко Юлія Миколаївна та к. філол. наук, старш. викл. кафедри Пономаренко Олена Олександрівна  6 та 7 червня 2022 року працювали перекладачами на дводенному психологічному семінарі, організованому американською організацією Center for Mind-Body Medicine для українських громадян в рамках надання психологічної допомоги та опанування методик роботи з психологічною травмою.

Невизначено
Теги: 

Наша співпраця з британською неурядовою організацією UK-MED продовжується

Випускник-бакалавр Дмитро Бодня у якості перекладача продовжує співпрацю з британською неурядовою організацією UK-MED, яка вже понад 20 років займається гуманітарною медичною допомогою, надаючи своїх фахівців при надзвичайних ситуаціях за кордоном.
Українська

Атестаційні іспити бакалаврів

9 та 16 червня випускники-бакалаври кафедри перекладу складали атестаційні екзамени з основної іноземної мови та перекладу та другої іноземної мови та перекладу. З огляду на ситуацію у країні екзамени проводилися у режимі відеоконференції на платформі Google Meet. На початку екзаменів з вітальним словом до студентів звернулася голова екзаменаційної комісії, к. філ. наук, доцент кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва, Шабуніна Вікторія Валентинівна. Вікторія Валентинівна побажала випускникам успіхів на екзаменах та блискучих відповідей. Привітала студентів і в.о. зав.
Українська

Сторінки