105 річниця Еммануіла Казакевича

24 лютого – 105 річниця відомого поета, перекладача та  прозаїка, нашого земляка Еммануіла Казакевича. Уродженець Кременчука, він отримав освіту у рідному місті, але доля закинула далеко від рідної домівки

Довгий час знаходився у творчому пошуку, та все-таки присвятив себе літературній діяльності. Червоною ниткою у його творчості проходить тема війни, а одним з відоміших здобутків-повість «Зірка».

Краєзнавчий марафон «Історія нашого краю: відомі і невідомі» підготував відділ читальної зали ЦМБ імені М. Горького, який пройшов в КрНУ для студентів кафедри перекладу. Краєзнавець та історик Є.Д. Бергер презентував слухачам цікаву розповідь про життєвий та творчий шлях Е. Казакевича. Захід доповнювали відео-слайди про письменника та створений бібліотекарами відділу буктрейлер за однойменною повістю автора «Зірка». Студенти дізналися багато нового та відкрили для себе талановитого письменника.