Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

03 червня 2022 року відбулася онлайн робота секції «035-Філологія» Науково-практичної конференції Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

На конкурс надійшло 23 наукові роботи 28 авторів з 15 закладів вищої освіти, зокрема,  України (5) та світу (10). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Австрії, Німеччини, Польщі, Словенії, Чехії (див. таблицю 1). Тематика робіт, надісланих на конкурс, стосувалася широкого кола актуальних філологічних проблем, зокрема лінгвістики (лексикологія, фразеологія, стилістика і прагмастилістика, перекладознавство) і літературознавства (українська та зарубіжні літератури).

Наукова робота студентки групи ФІЛ-18-1(1), Кубитович Маргарити у співавторстві зі  студентом Вебстерського університету у Відні (Австрія) Черниша Олександра на тему: «Концепт «темний туризм» у термінологічній системі сучасного туризму» (науковий керівник к. філол. наук, доц. Чрділелі Т.В.) здобула ІІ місце на конкурсі.

Вітаємо нашу студентку та її  керівника з науковим досягненням та бажаємо їм подальших успіхів та звершень!

Document_2022-07-13_100652.jpg

Запрошує вас взяти участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт.

Теги: