Науково-практична конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 035 «Філологія»

02 червня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася науково-практична конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю  035 «Філологія» у формі ZOOM-конференції.

На конкурс надійшло 27 наукових робіт 30 авторів з 18 закладів вищої освіти, зокрема,  України (11) та світу (7). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Грузії, Німеччини, Польщі, Швейцарії.

За результатами онлайн доповідей учасників фінальної науково-практичної конференції, на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення журі конкурсу визначили переможців.

Раді вітати студента IV курсу групи ФІЛ-17-1(2) Давида Загнія (науковий керівник старший викладач, к.філол.н. Пономаренко О.О.)! Його наукова робота на тему: «Проблеми локалізації відеоігор (на матеріалі відеогри Metro Exodus)» здобула диплом ІІІ ступеню.

Невизначено