Участь стипендіатів ККФ у міжнародному вебінарі про майбутнє України

8 липня студент кафедри Микита Федоров (Філ-18-1 (2)) виступив із доповіддю на міжнародному вебінарі «Молодь про майбутнє України», організованому міжнародною громадською організацією WIT (США). Студенти спілкувалися з Президентом ККФ Христиною Дурбак про майбутнє молодого покоління України. Виступ Микити Федорова був змістовним, чітким і актуальним. Він торкнувся таких важливих для українців тем, як наша боротьба за свободу і незалежність, вісім років російського вторгнення та Україна – щит Європи.На жаль, досі від рук загарбників гинуть невинні люди. За словами Микити Федорова, ми боремося не лише за свою незалежність – ми боремося за свободу всіх західних країн. Для України найголовнішою цінністю є свобода. В Україні живуть сміливі чоловіки і вольові жінки. І ми віримо, що переможемо в цій страшній війні. Слава Україні!

Невизначено