Участь студентів кафедри перекладу в бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»

10 травня 2018 року студенти кафедри перекладу Кременчуцького національного університету: Василенко Олександр, Слабко Діана, Михайлик Юлія, Меньков Володимир брали участь у Міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом».

На форум завітали представники державних та місцевих органів влади України, делегації від міст-побратимів, послів Канади, Литви, Польщі та Індонезії, підприємці і представники ділових кіл й експертної спільноти країн-учасників форуму.

У рамках форуму були  обговорені такі питання:

– двостороннє економічне співробітництво (торгівля, розвиток і фінансування спільних проектів у сфері інновацій, технологій та науки);

– дієві механізми залучення інвестицій. Індустріальні парки та спеціальні економічні зони;

– міжнародний комерційний арбітраж – новий регламент ICAC  та пов’язані судові процедури;

– екологія та енергоефективні технології.