Участь викладачів кафедри перекладу в конференції з перекладознавства

Кафедра перекладознавства імені Миколи Лукаша провела ювілейну Х наукову конференцію «Актуальні проблеми перекладознавства та методики навчання перекладу» з міжнародною участю. Конференція відбулася на факультеті іноземних мов 4-5 квітня 2019 року та була присвячена святкуванню 100-річного ювілею українського перекладача Миколи Лукаша, ім’я якого носить кафедра перекладознавства.

Участь у конференції взяли також і викладачі кафедри перекладу, представивши доповіді на такі теми:

Чрділелі Т.В. Translation approaches to rendering trade names in advertisements.

Шишко А.В. The value of literary translation as one of the forms of intercultural communication.

Артеменко Ю.О. Reconstruction of the author's metaphor: linguo-cognitive analysis.

Кожемяченко Н.В. Особливості перекладу соціальної реклами.

Шульженко Ю.М. The problem of translating intertexual-precendent basis of language game.

Ануріна І.С. Відтворення типів імплікатур у перекладах англомовних художніх творів українською мовою.

Загалом у конференції взяли участь 99 учасників, які представляли Україну та 4 країн Європи.