Випускники

Багро Марина - у 2020   закінчила Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, ОС Магістр. З 2019 року   працює викладачем  у дитячому центрі "Learn&Dream".

bagro.jpg

 

Бурлака Інна Валеріївна, закінчила Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського у 2020 році, ОС Магістр. З 2020 року працює у мовній  школі «Ленгпоінт», м. Бориспіль, Київська обл.

durlaka.jpg

 

Самойленко Карина – у 2020 закінчила Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, ОС Магістр.  З 2019  працює вчителем англійської мови в Кременчуцькій гімназії №22.

samoulenko.jpg

 

Білоус Катерина – у 2020    закінчила Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. З 2020 працює перекладачем у фермерському господарстві "Білкам " Дніпропетровська область,  Верхньодніпровський район с. Бородаївка.

bilous.jpg

 

Василенко Олександр, закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського у 2018 році, ОС Бакалавр. Працює менеджером (Account/Delivery Manager) у компанії  Beetroot Ukraine. Проводить різноманітні тренінги для персоналу компанії.

vasulenko.jpg

 

Сухоребра Олена В`ячеславівна – закінчила у 2018 Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, магістр з філології, працює помічником-референтом на видавництві BMU Verlag, Німеччина.

suxorebra.jpg

 

Михайлов Сергій Вікторович – у 2017 році закінчив магістратуру Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського зі спеціальності «Переклад». З 2012 року є директором Центру вивчення англійської мови та перекладу “LONDON” у м. Кременчуці.

muxaulov.jpg

 

Канєвська Марія Олександрівна – у 2017 році отримала у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського диплом магістра за спеціальністю «Переклад». З 2017 року є директором Центру вивчення англійської мови «Mr. English»

kanevska.jpg

 

Ситник Алла Михайлівна, закінчила Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, ОС Бакалавр. Працює вчителем англійської мови у Глобинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №3.

sutnuk.jpg

 

Олександр Віталійович Веріч-Федченко – закінчив у 2014 році Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, спеціальність «Переклад», отримав кваліфікацію філолога, перекладача англійської та німецької мов. Працює директором громадської організації «Феррум» у м. Горішні Плавні.

verich.jpg

 

Старчик Любов Іванівна – у 2013 році закінчила Кременчуцький   національний університет Імені Михайла Остроградського. Працювала перекладачем у рамках проекту Європейського банку реконструкції та розвитку «Міський громадський транспорт в Україні»,  надавала послуги з перекладу на основі договорів про надання послуг для  ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», а з 2018 року займає посаду менеджера з персоналу на ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна»

starchk.jpg

 

Пономаренко Олена Олександрівна у  2010 році отримала диплом з відзнакою у Кременчуцькому державному університеті імені Михайла Остроградського  за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію філолога, перекладача з англійської та німецької мов. У 2019 році захистила дисертацію  у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна за спеціальністю «Германські мови» та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

ponomarenko.jpg

 

Альона Щербак - у  2010 році закінчила Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського  за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію філолога, перекладача з англійської та німецької мов.  З 2013 року є директором дитячого клубу “FRIENDS” у м. Горішні Плавні, профілем занять якого є англійська мова для малят та школярів, розвиваючі заняття та підготовка до школи.

cherbak.jpg

 

Артем Дяченко – у 2009 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського за напрямом підготовки «Філологія». У даний  час  - науковий співробітник  і викладач університету Тріра  в Німеччині.

duchnko.jpg

 

Бурима Анастасія Володимирівна – закінчила у 2005 році Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію філолога, перекладача з англійської та німецької мов. З 2007 року працює на ВАТ «Єристівський ГЗК» (Ferrexpro Group) на посаді провідного перекладача.

burima.jpg

 

Васильєва Олена Федорівна, закінчила Кременчуцький національний університет у 2012 році. Працює у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче об'єднання "АВІА" на посаді «помічник керівника».

vasileva.jpg