науково-практична конференція

Науково-практична конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 035 «Філологія»

Невизначено

02 червня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася науково-практична конференція ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю  035 «Філологія» у формі ZOOM-конференції.

На конкурс надійшло 27 наукових робіт 30 авторів з 18 закладів вищої освіти, зокрема,  України (11) та світу (7). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Грузії, Німеччини, Польщі, Швейцарії.

"Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства" науково-практична конференція

Невизначено

26 квітня 2021 р. після урочистого відкриття на пленарному засіданні науково-практичної конференції «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства», студенти-філологи виступили на секції «Проблеми мовознавства та викладання іноземних мов» з презентаціями своїх наукових досліджень в режимі онлайн на платформі GoogleMeet. Найкращою доповіддю визнали роботу студента 3 курсу групи ФІЛ-18-1(1) Бондаренко Валерія на тему: «СУБСТАНДАРТ ЯК ОБ’ЄКТ ПЕРЕКЛАДАЦЬКОГО АНАЛІЗУ». Вітаємо з науковими здобутками! https://www.facebook.com/pereklad.krnu