Неформальна, інформальна, дуальна освіта

Положення про неформальну освіту

Всі викладачі кафедри є перекладачами, що практикують та членами Всеукраїнської спілки викладачів перекладу https://www.uttu.info/

Викладачі кафедри перекладу: старш. викл. кафедри Шульженко Юлія Миколаївна та к. філол. наук, старш. викл. кафедри Пономаренко Олена Олександрівна 6 та 7 червня 2022 року працювали перекладачами на дводенному психологічному семінарі, організованому американською організацією Center for Mind-Body Medicine для українських громадян в рамках надання психологічної допомоги та опанування методик роботи з психологічною травмою. Коли почалася війна в Україні, CMBM швидко мобілізувався, щоб задовольнити надзвичайну та нагальну потребу – як це було в багатьох місцях раніше – надати психологічну допомогу українському народу. 190 українських лікарів, терапевтів, вчителів та громадських лідерів зібралися на дводенну навчальну програму з надзвичайних ситуацій, щоб навчитися зменшувати травми та отримати #MindBodySkills, щоб поділитися ними з родинами, спільнотами та тими, хто на передовій.

Юлія Миколаївна та Олена Олександрівна не лише здійснювали допомогу в комунікації, а й отримали сертифікати учасників.Опанувати нову професію або розширити світогляд і відволіктись - зараз для українців в доступі багато курсів для будь-якого віку.

Корисні посилання з курсами