Заходи

Кафедра перекладу опікується не лише організацією навчального процесу. Багато уваги приділяється організації виховного процесу, роботі кураторів у закріплених за ними групах, участі у різноманітних кафедральних, факультетських та університетських заходах. Щороку студенти кафедри беруть участь в заходах, що організовуються на рівні університету: «Студентська весна», «Королева КрНУ», інтелектуальних іграх, таких, як «Що? Де? Коли?» чи «Брейн ринг», тощо.

Традиційно студенти кафедри беруть участь у написанні загальнонаціонального диктанту до Дня української писемності та мови.

Проводяться тематичні роз’яснювальні заходи в межах Місячників протидії торгівлі людьми, протидії рабству, протидії насильству; Дня пам’яті жертв Голодомору, Дня волонтера тощо.

Студенти кафедри беруть участь в університетських заходах, присвяченим пам’ятним датам.

Долучаються студенти кафедри і до вивчення основ академічної доброчесності та протидії корупції.

Студенти кафедри перекладу активно займаються волонтерською діяльністю, вносячи свій вклад у боротьбу України проти російських загарбників.

Наші студенти не лише успішно навчаються, а й займаються музикою, танцями, беручи участь у різноманітних мистецьких колективах і досягають неабияких успіхів.

Кожного семестру в рамках кураторських годин проводяться зустрічі з випускниками кафедри; успішними професіоналами, учасниками російсько-української війни та українських миротворчих сил, працівниками міської бібліотеки, історико-краєзнавчого музею, громадських організацій, які організовують тематичні заходи, присвячені пам’ятним датам.

Заходи до дня перекладача, міжнародного дня студента, пам’ятних дат, пов’язаних з діячами культури країн, мова яких вивчається стали традицією, так само, як і благодійні акції допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.

На постійній основі кафедрою проводяться конкурси перекладів.

Також студенти кафедри беруть участь у всеукраїнських конкурсах перекладів.

Щороку кафедра радо вітає нове поповнення першокурсників.

Разом з викладачами здобувачі кафедри перекладу займаються профорієнтаційною діяльністю.

Студенти кафедри перекладу беруть участь у різноманітних бізнес-форумах, супроводжують міжнародні делегації. З початку повномасштабного вторгнення pосії в Україну ведеться співпраця з Британською медичною волонтерською організацією UK-MED.

За активну участь у громадському житті університету та кафедри, наукову роботу та відмінне навчання студенти-контрактники мають можливості отримувати стипендії від фонду Катерини Ковшевич та стипендію міського голови м. Кременчук.

Усе це допомагає урізноманітнити студентське життя, зробити його яскравим та неповторним, залишивши спогади на довгі роки.