Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

02.06.2023

1-2 червня на базі Кременчуцького національного університету проходить Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Він відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Цього року у конкурсі беруть участь представники 30-ти країн – Австрії, Великобританії, Німеччини, Норвегії, США, Франції, Швейцарії тощо.

02 червня 2023 року відбулася онлайн робота секції «035-Філологія» ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Тематика робіт, надісланих на конкурс, стосувалася широкого кола актуальних філологічних проблем, зокрема лінгвістики (лексикологія, фразеологія, стилістика і прагмастилістика, перекладознавство) і літературознавства (українська та зарубіжні літератури).

Наукова робота студентки групи ФІЛ-20-1 Марії Кардаш на тему: «Лінгвокультурні особливості англійського гумору: перекладацький аспект (на матеріалі комедійних фільмів)» здобула ІІ місце на Конкурсі.

Вітаємо нашу студентку Марію та її керівника, старш. викл. Шульженко Юлію Миколаївну, з науковим досягненням та бажаємо їм подальших успіхів та звершень!