Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

07.03.2023

У 2022/2023 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей було заплановано провести у 2 тури, однак, проведення другого туру конкурсу у воєнних умовах було визначене як неможливе «з міркувань забезпечення безпеки учасників освітнього процесу». Організатори вважають недоречним проводити конкурс у дистанційній формі через високі ризики академічної недоброчесності. Закладам вищої освіти рекомендували у цьому навчальному році у зв’язку із воєнним станом обмежитись проведенням конкурсу в один тур (лист МОН від 22.12.2022 № 3/5695-22).

07 березня 2023 р. на кафедрі перекладу було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Спеціальність: 035 – Філологія «Германські мови та літератури (переклад включно)) в режимі онлайн-захисту на платформі ZOOM.

За результатами захисту презентацій наукових робіт визначені переможці:

– Чепіга Маргарита (ФІЛ-21-1(1)) «ДОЛЯ КНИГИ В ПОСТІНДУСТРІАЛЬНОМУ СУСПІЛЬСТВІ (ЗА РОМАНОМ РЕЯ БРЕДБЕРІ «451 ЗА ФАРЕНГЕЙТОМ»)». Науковий керівник доц., к.філол.н. Артеменко Ю.О.( Диплом І ступеня);

– Січна Аліна ( ФІЛ-21-1(1)) «КРАДІЙКА КНИЖОК» М. Ф. ЗУЗАКА: ІДЕЇ ЛЮДЯНОСТІ, ДОБРА, ПОРЯТУНКУ ЖИТТЯ Й КУЛЬТУРИ». Науковий керівник старший викладач Шульженко Ю.М. (Диплом ІІ ступеня);

– Котляр Анастасія ( ФІЛ-21-1(1)) «ДЖ. КЕРУАК – «КОРОЛЬ БІТНИКІВ». ПРИНЦИПИ «СПОНТАНОГО ПИСЬМА» В РОМАНІ «НА ДОРОЗІ». Науковий керівник старший викладач, к.філол.н. Пономаренко О.О. (Диплом ІІІ ступеня).

Вітаємо наших переможців!