Студентська весна – 2023

13.04.2023

13 квітня в університеті відбувся фестиваль студентської творчості «Студентська весна – 2023». Здобувачка освіти кафедри перекладу Марія Кардаш (Філ-20-1) стала номінанткою фестивалю в категорії «Кращий сольний вокал (за виконання пісні «Годі говорити про того, кого нема»)».

Марія була відзначена і як один із авторів ідеї та учасниця відео-ролика «Україна в серці кожного з нас» – за краще розкриття теми фестивалю. У ролику присутніх вітає і Микита Федоров, випускник-бакалавр кафедри перекладу, який зараз боронить територіальну цілісність і незалежність нашої держави у лавах ЗСУ.

Також Марія була серед тих, хто відповідав організацію концертної програми фестивалю та змістовне наповнення її сценарію.

Щиро вітаємо Марію та бажаємо їй творчих успіхів та наснаги!

Слава Україні!