Навчання в університеті Лестера

15.03.2023

Студентки кафедри перекладу Олександра Коршунова та Карина Рудая (Філ-20-1), які у весняному семестрі навчаються в університеті Лестера за програмою міжнародної академічної мобільності, взяли участь у панельній дискусії “Citizens of Change Panel Discussion: Setting up a charity that supports refugees”, яка була присвячена підтримці біженців.

Університет Лестера підписав Меморандум про співпрацю з Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського на знак солідарності з установами, які постраждали від війни.

Партнерство між Університетом Лестера та КрНУ передбачатиме співпрацю закладів у сферах освіти та досліджень протягом п’ятирічного періоду в рамках міжнародної програми Twinning Scheme UUK – моделі співпраці між установами, яка координується Cormack Consultancy Group та Фондом Президента України з питань освіти, науки і спорту за підтримки Universities UK International. Програма дозволяє університетам у всьому світі реально, конкретно підтримувати своїх українських колег.

Ознайомитись із контентом панельної дискусії можна у попердій публікації, а також за посиланням (English): https://le.ac.uk/news/2023/march/ukraine-students

Елла Купер, старший куратор з роботи з іноземними студентами, повідомляє, що Олександра та Карина отримують багато схвальних відгуків від викладачів щодо результатів навчання, а також зазначає про високу мотивацію студенток. Далі пряма мова: «Студентки сказали мені, що їм дуже подобаються модулі тут і їм подобається знайомитися з Лестером. Оскільки минулого семестру я навчала їх онлайн, я знаю, як вони з нетерпінням чекали приїзду до Великобританії, щоб мати змогу навчатися в Університеті Лестера, і я дуже рада, що ми змогли втілити це у реальність».