Наш випускник у The HALO Trust

17.03.2024

Днями українські польові офіцери The HALO Trust, серед яких і наш випускник, Дмитро Бодня, завершили своє навчання. Фінальне випробування майбутніх керівників привернуло неабияку увагу преси.

Повністю переглянути сюжет можна за посиланнями:

👉Suspilne http://surl.li/rmumy 2.52.04

👉ICTV http://surl.li/rmuoi 7:55:47

👉1+1 http://surl.li/rmusy 8.35

👉5-й http://surl.li/rmuqx

👉Київ http://surl.li/rmuum 2:40:32

👉Бровари Трибуна http://surl.li/rmuwv

https://t.me/trybunabrovary/46149

👉Погляд http://surl.li/rmvcx

👉Моя Київщина http://surl.li/rmvejДмитро Бодня, випускник - магістр 2024.

Наразі працює в Представництві HALO Trust Україна.

The HALO Trust - найбільший у світі оператор протимінної діяльності. Заснована у 1988 році. В Україні працюють з 2015 року в Луганській і Донецькій областях. Наразі займаємося протимінної діяльністю в Київські, Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській і Миколаївській областях.

Дмитро здійснює переклади за наступними напрямками: плани розмінування територій, внутрішні операційні наради, наради керівників напрямів розмінування, фінансові наради, наради відділів забезпечення операцій, нарада відділу автопарку.

Також перекладав тренінги на знешкодження (знищення) вибухонебезпечних предметів в центрі гуманітарного розмінування ДСНС і тренінги з механічними засобами розмінування.

Здійснював переклади в Київській адміністрації щодо розмінування заповідних територій парків. І також в центрі запобігання надзвичайних ситуацій ДСНС.