І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21.03.2024

21 березня на кафедрі перекладу був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. До конкурсу було представлено 6 наукових досліджень зі спеціальності 035 – Філологія «Германські мови та літератури (переклад включно).

За результатами захисту

І місце - робота Багро Анастасії (ФІЛ-22-1) на тему: «Крадійка книжок» М. Ф. Зузака: ідеї людяності, добра, порятунку життя й культури, науковий керівник ст. викл. Шульженко Ю.М.;

ІІ місце – робота Клюшникової Софія (ФІЛ-22-1) на тему: Проблема самовизначення людини у романі «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза, науковий керівник доц., к.філол.н. Артеменко Ю.О.;

ІІІ місце – робота Боклажук Ольги (ФІЛ-22-1) на тему: Дитинство і війна (за романом М. Зузака «Крадійка книжок»), науковий керівник доц., к.філол.н. Пономаренко О.О.

Вітаємо переможців!