Захист кваліфікаційних робіт студентів з теорії та практики перекладу освітнього ступеня «магістр»

21.12.2022

21 грудня 2022 року на кафедрі перекладу відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів з теорії та практики перекладу освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 035 Філологія за спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська (група Філ-21-1 (м)).

Здобувачі вищої освіти представили свої ґрунтовні розробки на актуальні теми і продемонстрували свою здатність розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми в галузі філології, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, а саме в діяльності, пов’язаній з аналізом, творенням (зокрема перекладом) і оцінюванням письмових та усних текстів різних жанрів і стилів, організації успішної комунікації різними мовами.

Рішенням екзаменаційної комісії здобувачам присвоєна кваліфікація «магістр філології за спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська».

Вітаємо наших випускників і бажаємо, щоб майбутня професійна діяльність приносила задоволення, давала можливість реалізувати себе як фахівців, випробовувати свої організаторські здібності і втілити творчі та особисті мрії. Сучасний світ дарує нам великі можливості, він відкритий для розумних, цілеспрямованих, активних молодих людей, які ставлять перед собою амбітні цілі.

Ми пишаємось своїми випускниками, які займають посади різного рівня, як у нашому місті, так і в інших регіонах України. Ми впевнені, що зовсім скоро ми будемо пишатись і вами!

Бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, усіляких життєвих гараздів і віримо у нашу Перемогу! Нехай здійснюються ваші найзаповітніші мрії! Слава Україні!